NF2EB-5V Aromat
Online Anfrage
NF2EB-5V
- Menge
- 2
- Hersteller
- Aromat
- Datecode
- 8805A
- Beschreibung
- in stock, relais
Technische Spezifikation NF2EB-5V
| Contact Current Rating | 2.00 A |
| Current Rating | 2.00 A |
| Power Rating | 278 mW |
| Spulen-Spannung | 5.00 V, 5.00 V (max) |
| Size-Height | 10.8 mm |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Voltage Rating (DC) | 220 V |
| Kontakt-Material | Silver |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Contacts Type | DPDT |
| Packaging | Tray |
| Size-Length | 30.2 mm |
| Carry Current | 2.00 A |
| Coil Power (DC) | 278 mW |
| Size-Width | 20.0 mm |
| Lifecycle Status | Active |
| Mounting Style | Through Hole |
| RoHS | Compliant |
Ihre Hotline für ein Angebot: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Bezeichnung | Hersteller | Datecode | Beschreibung |
|---|---|---|---|
| DS3632N | NSC | 8930 | in stock, DIP8 package |
| MC74C175N | Motorola | 8930 | in stock, DIP16 package, other names: MC14175BCP |
| HI1-0201-5 | Harris | 8920 | in stock, DIC16 package |
| HI3-1828A-5 | Harris | 8934 | in stock, DIP16 package |
| NF4E-5V | Aromat | 6103A | in stock, relais |
| AM29LV040B-70JC | AMD | 0518 | in stock, PLCC32 package |
| FDS7079ZN3 | FSC | 0945 | in stock, SO8 package, Rohs compliant, on original reel |
| V23012-A0105-A004 | Siemens | R6MN | in stock, factory packaged, can get more within a short time |
| MACH210A-10JC-12JI | Lattice | 0106 | in stock, PLCC44 package |
| AM29F010-90JC | AMD | 9833 | in stock, PLCC32 package |