P6KE68A
Online Anfrage
P6KE68A
- Menge
- 10
- Hersteller
- Datecode
- Beschreibung
Technische Spezifikation P6KE68A
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Power Rating | 600 W |
| Case/Package | DO-15 |
| Power Dissipation | 5.00 W |
| Voltage Rating (DC) | 6.80 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Axial |
| Packaging | Cut Tape (CT), Tape & Reel (TR) |
| Size-Length | 7.60 mm |
| RoHS | Compliant |
| Number of Pins | 2 |
| Size-Diameter | 3.60 mm |
| Breakdown Voltage | 6.45 V |
Ihre Hotline für ein Angebot: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Bezeichnung | Hersteller | Datecode | Beschreibung |
|---|---|---|---|
| NA652741-1% | DALE | 03.04.2001 | on stock, taped |
| NACZ470M50V6.3X8TR13 | NIC COMPONENTS | 05.09.2001 | on stock, T+R |
| NPR2TE181J | KOA SPEER | KW 22/01 | on stock, T+R |
| OG 751.0099 | SCHURTER | on stock, bulk packaging | |
| OPA2350EA/2K5 | TEXAS INSTRUMENTS | 25.06.2001 | on stock, T+R |
| PA28F200B5-B80 | INTEL | on stock, tube packaging | |
| PC357NT | SHARP | on stock, tube packaging | |
| PC911 | SHARP | 20.06.2001 | on stock, tube packaging |
| PE-52649 | PULSE ENGINEERING | 0221 | in stock, tube packaging |
| PE-53122 | PULSE ENGINEERING | on stock, on tray |