LF444ACN NSC
Online Anfrage
LF444ACN
- Qty
- 175
- Manufacturer
- NSC
- Datecode
- 9036
- Description
LF444ACN
- Qty
- 10
- Manufacturer
- NSC
- Datecode
- Description
- DIL14
LF444ACN
- Qty
- 10
- Manufacturer
- NSC
- Datecode
- Description
LF444ACN
- Qty
- 2
- Manufacturer
- NSC
- Datecode
- 9730
- Description
- in stock, DIP14 package
Technical Specification LF444ACN
| Input Offset Drift | 10.0 µV/K |
| Gain Bandwidth Product | 1.00 MHz |
| RoHS | Non-Compliant |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Packaging | Rail |
| Case/Package | DIP |
| Slew Rate | 1.00 V/μs |
| Supply Current | 600 µA |
| Number of Circuits | 4 |
| Lifecycle Status | Active |
| Output Current | 8.00 mA |
| Number of Pins | 14 |
| Number of Channels | 4 |
Please contact us for a quotation: Tel. 0721 15108-0