LTS25-NP LEM
Online Anfrage
LTS25-NP
- Qty
- 210
- Manufacturer
- LEM
- Datecode
- Description
- on stock, tube packaging
Technical Specification LTS25-NP
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Size-Height | 23.5 mm |
| RoHS | Compliant |
| Supply Voltage (DC) | 5.00 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Output Voltage | 2.50 V |
| Current Rating | 25.0 A |
Please contact us for a quotation: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Part | Manufacturer | Datecode | Description |
|---|---|---|---|
| LM3526M-L | NATIONAL SEMICONDUCTOR | 18.06.2001 | on stock, tube packaging |
| LM380N | NATIONAL SEMICONDUCTOR | on stock, tube packaging | |
| LM4040CIM3-5.0 | NATIONAL SEMICONDUCTOR | KW 52/01 | on stock, T+R |
| LT1004CD-1.2 | TEXAS INSTRUMENTS | on stock, tube packaging | |
| LT1809CS8 | LINEAR TECHNOLOGY | on stock, tube packaging | |
| LXV10VB102M10X20LL | UNITED CHEMI-CON | on stock, bulk packaging | |
| LXV25VB471M10X20LL | UNITED CHEMI-CON | on stock, bulk packaging | |
| LXV50VB102M16X30LL | UNITED CHEMI-CON | on stock, bulk packaging | |
| LXV50VB121M10X16LL | UNITED CHEMI-CON | on stock, bulk packaging | |
| LYT670-HK | SIEMENS | KW 19/99 | on stock, T+R |