BZV55C4V3 Siemens
Online Anfrage
BZV55C4V3 Siemens
BZV55C4V3
Qty
8134
Manufacturer
Siemens
Datecode
98+
Description
in stock, Minimelf package
Technical Specification BZV55C4V3
REACH SVHC Compliance No SVHC
RoHS Compliant
Mounting Style Surface Mount
Packaging Cut Tape (CT)
Lifecycle Status
Number of Pins 2
Other Manufacturers for BZV55C4V3
NoName
Please contact us for a quotation: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
Part Manufacturer Datecode Description
ZMM2V7 ITT Zenerdiode 2.7V SOD-80
BZV55C3V3 Z-Diode 0.5W SOD-80
ZMM3V3 ITT Zenerdiode 3.3V SOD-80
ZMM3V6 ITT Zenerdiode 3.6V SOD-80
ZMM3V9 ITT Zenerdiode 3.9V SOD-80
ZMM4V3 General Semicon Zenerdiode 4.3V SOD-80
BZV55C4V7 Z-Diode 0.5W SOD-80
ZMM4V7 ITT Zenerdiode 4.7V SOD-80
ZMM4V7 Diotec Zenerdiode 4.7V SOD-80