ECEV1VA101P Panasonic
Online Anfrage
ECEV1VA101P
- Qty
- 500
- Manufacturer
- Panasonic
- Datecode
- 29.03.2001
- Description
- on stock, T+R
ECEV1VA101P
- Qty
- 480
- Manufacturer
- Panasonic
- Datecode
- 29.03.2001
- Description
- on stock, T+R
ECEV1VA101P
- Qty
- 500
- Manufacturer
- Panasonic
- Datecode
- 29.03.2001
- Description
- on stock, T+R
ECEV1VA101P
- Qty
- 500
- Manufacturer
- Panasonic
- Datecode
- 29.03.2001
- Description
- on stock, T+R
ECEV1VA101P
- Qty
- 500
- Manufacturer
- Panasonic
- Datecode
- 29.03.2001
- Description
- on stock, T+R
ECEV1VA101P
- Qty
- 2488
- Manufacturer
- Panasonic
- Datecode
- 0031
- Description
- in stock, 100uF 35V, SMD package, T+R
Technical Specification ECEV1VA101P
| Size-Length | 10.2 mm |
| Size-Width | 900 µm |
| RoHS | Non-Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 35.0 V |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Capacitance | 100 µF |
| Lifecycle Status | |
| Size-Height | 10.2 mm |
| Capacitance Tolerance | ±20% |
| Size-Diameter | 10.0 mm |
Please contact us for a quotation: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Part | Manufacturer | Datecode | Description |
|---|---|---|---|
| EC2645TS-25.000M | ECLIPTEK | on stock, cut tape | |
| ECEV1AA102P | Panasonic | 03.05.2001 | on stock, T+R |
| ECEV1CA102P | Panasonic | 18.07.2001 | on stock, T+R |
| ECEV1CA331P | Panasonic | on stock, T+R | |
| ECEV1HA470SP | Panasonic | KW 20/00 | on stock, T+R |
| ECQE2334KB | PANASONIC | on stock, on tray | |
| FPX143-20 | FOX | 11.05.2002 | on stock, taped |
| FSM2JSMA | ALCOSWITCH | on stock, bulk packaging | |
| G6A-234P-ST-US-DC24 | OMRON | KW 10/01 | on stock, tube packaging |
| H1086 | Pulse | on stock, tube packaging |