ECEV1VA101P Panasonic
Online Anfrage
ECEV1VA101P Panasonic
ECEV1VA101P
Qty
500
Manufacturer
Panasonic
Datecode
Description
on stock, T+R
ECEV1VA101P Panasonic
ECEV1VA101P
Qty
480
Manufacturer
Panasonic
Datecode
Description
on stock, T+R
ECEV1VA101P Panasonic
ECEV1VA101P
500
ECEV1VA101P Panasonic
ECEV1VA101P
ECEV1VA101P Panasonic
ECEV1VA101P
ECEV1VA101P Panasonic
ECEV1VA101P
2488
0031
in stock, 100uF 35V, SMD package, T+R
Technical Specification ECEV1VA101P
Size-Length 10.2 mm
Size-Width 900 µm
RoHS Non-Compliant
Voltage Rating (DC) 35.0 V
Lead-Free Status Contains Lead
Mounting Style Surface Mount
Packaging Cut Tape (CT)
Capacitance 100 µF
Lifecycle Status
Size-Height 10.2 mm
Capacitance Tolerance ±20%
Size-Diameter 10.0 mm