GBPC25005W LPS
Online Anfrage
GBPC25005W
- Qty
- 500
- Manufacturer
- LPS
- Datecode
- Description
Technical Specification GBPC25005W
| Current Rating | 25.0 A |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 50.0 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Capacitance | 180 pF |
| Forward Voltage | 1.10 V |
| Lifecycle Status | Active |
| Output Current | 25.0 A (max) |
| Number of Pins | 4 |
Please contact us for a quotation: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Part | Manufacturer | Datecode | Description |
|---|---|---|---|
| GBPC1502T | LPS | ||
| GBPC1502W | LPS | 96 | |
| GBPC1504T | LPS | ||
| GBPC1504W | LPS | ||
| GBPC1510W | LPS | ||
| GBPC35005W | LPS | ||
| GBPC3502W | LPS | ||
| GC80503CSM66166SL388 | Intel | ||
| GC80503CSM66266SL389 | Intel | ||
| GC80960RD66 | Intel | 00+ |