HA7-2645-5 Harris
Online Anfrage
HA7-2645-5
- Qty
- 3
- Manufacturer
- Harris
- Datecode
- 9911
- Description
- in stock, DIC8 package
Technical Specification HA7-2645-5
| RoHS | Non-Compliant |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Through Hole |
| Case/Package | DIP |
| Bandwidth | 4.00 MHz |
| Slew Rate | 5.00 V/μs |
| Supply Current | 3.20 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | |
| Number of Pins | 8 |
Please contact us for a quotation: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Part | Manufacturer | Datecode | Description |
|---|---|---|---|
| CA3240E | Intersil | DIL8 | |
| CA3260E | Intersil | DIL8 | |
| CA3290E | Intersil | DIL8 | |
| CLC425AJE | NSC | SO8 | |
| CLC426AJE | NSC | SO8 | |
| ICL7621DCPA | Intersil | DIL8 | |
| ICL7650SCPD | Intersil | DIL14 | |
| LF347N | NSC | DIL14 | |
| LF353N | NSC | DIL8 | |
| LF355H | NSC |