IL1 Siemens
Online Anfrage
IL1
- Qty
- 300
- Manufacturer
- Siemens
- Datecode
- 93
- Description
IL1
- Qty
- 850
- Manufacturer
- Siemens
- Datecode
- 94
- Description
Technical Specification IL1
| Voltage Rating (DC) | 1.25 V |
| RoHS | Compliant |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 5.30 kV |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | DIP |
| Input Current | 60.0 mA |
| Output Voltage | 50.0 V |
| Number of Pins | 6 |
Other Manufacturers for IL1
NoNamePlease contact us for a quotation: Tel. 0721 15108-0