MURB1620CT LITE-ON
Online Anfrage
MURB1620CT
- Qty
- 43
- Manufacturer
- LITE-ON
- Datecode
- Description
- on stock, tube packaging
MURB1620CT
- Qty
- 43
- Manufacturer
- LITE-ON
- Datecode
- 0107
- Description
- in stock, D2PAK package, tube packaging
Technical Specification MURB1620CT
| Polarity | Standard |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| RoHS | Non-Compliant |
| Current Rating | 16.0 A |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Tube |
| Lifecycle Status | |
| Output Current | 16.0 A (max) |
Please contact us for a quotation: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Part | Manufacturer | Datecode | Description |
|---|---|---|---|
| MMZ2012Y601B | TDK | KW 34/00 | on stock, T+R |
| MO1 101 JP | KOA SPEER | on stock, taped | |
| MPSS156-7 | ITW PANCON | on stock, bulk packaging | |
| MPSS156-9 | PANDUIT | on stock, bulk packaging | |
| MT28F800B5SG-8B | MICRON | 0120 | on stock, tray packaging, 8MB Flash Memory, SO44 package |
| MURS110T3 | MOTOROLA | KW 24/01 | on stock, T+R |
| NA652741-1% | DALE | 03.04.2001 | on stock, taped |
| NACZ470M50V6.3X8TR13 | NIC COMPONENTS | 05.09.2001 | on stock, T+R |
| NPR2TE181J | KOA SPEER | KW 22/01 | on stock, T+R |
| OG 751.0099 | SCHURTER | on stock, bulk packaging |