DG412DY HARRIS
Online Anfrage
DG412DY
- Quantité
- 10
- Fabricant
- HARRIS
- Date de fabrication
- Description
Technical Specification DG412DY
| RoHS | Compliant |
| Supply Voltage (DC) | 44.0 V |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Pack |
| Case/Package | SO |
| Drain to Source Resistance (on) (Rds) | 25.0 Ω |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Pins | 16 |
| Power Dissipation | 600 mW |
| Supply Current | 30.0 mA |
Votre hotline pour une offre :
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Désignation | Fabricant | Date de fabrication | Description |
|---|---|---|---|
| DG211BDY | SIX | 2002 | IMPROVED QUAD SPST |
| DG403DY | SIX | 2002 | 2 SPDT CMOS ANALOG SWITCHES |
| DG408DJ | SIX | 2002 | 8-CHANNEL RAST ANALOG |
| DG408DY | SIX | 2002 | 8-CHANNEL FAST ANALOG |
| DG409DY | SIX | 2002 | 4-CHANNEL DIFF. ANALOG |
| DG413DY | SIX | 2002 | 4NC 2NO CMOS ANALOG SWITCHES |
| DG441DY | SIX | 2002 | 4SPST LOW POWER ANALOG |
| DG444DY | SIX | 2002 | 4SPST LOW POWER ANALOG |
| DI-108 | PAN | 2002 | DILBRUECKE 1A 800V |
| DJ120070-104 | OUT | 2002 | ITT D-SUB M 3P HS+FI |