MMBD914LT3 MOTOROLA
Online Anfrage
MMBD914LT3
- Quantité
- 9000
- Fabricant
- MOTOROLA
- Date de fabrication
- KW 08/98
- Description
- on stock, T+R
MMBD914LT3
- Quantité
- 8880
- Fabricant
- MOTOROLA
- Date de fabrication
- 9808
- Description
- in stock, SOT23 package, T+R, other names: MMBD914L
Technical Specification MMBD914LT3
| Polarity | Standard |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
| RoHS | Compliant |
| Current Rating | 200 mA |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Tape |
| Case/Package | SOT-23 |
| Lifecycle Status | |
| Output Current | 200 mA (max) |
Votre hotline pour une offre :
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Désignation | Fabricant | Date de fabrication | Description |
|---|---|---|---|
| MIC29152BU | MICREL | ? | on stock, tube packaging |
| MM74HC02M | FAIRCHILD | ? | on stock, tube packaging |
| MM74HC02M | FAIRCHILD | 16.03.2000 | on stock, T+R |
| MM74HC4052M | FAIRCHILD | 03.05.2001 | on stock, tube packaging |
| MMBD914 | FAIRCHILD | on stock, T+R | |
| MMBF170LT1 | MPN | KW 39/00 | on stock, T+R |
| MMBT2222ALT1 | MPN | KW 03/01 | on stock, T+R |
| MMBT3904LT1 | MPN | KW 40/00 | on stock, T+R |
| MMZ2012Y601B | TDK | KW 34/00 | on stock, T+R |
| MO1 101 JP | KOA SPEER | on stock, taped |