OP27EZ PMI
Online Anfrage
OP27EZ
- Quantité
- 4
- Fabricant
- PMI
- Date de fabrication
- 8812
- Description
- in stock, DIP8 package, professional refurbished, 30 dy warranty
OP27EZ
- Quantité
- 8
- Fabricant
- PMI
- Date de fabrication
- 8811
- Description
- in stock, DIP8 package, professional refurbished, 30 dy warranty
Technical Specification OP27EZ
| Case/Package | CDIP |
| Mil-Spec | No |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Common Mode Rejection Ratio | 120 dB |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Tube |
| Gain Bandwidth Product | 8.00 MHz |
| Bandwidth | 8.00 MHz |
| Slew Rate | 2.80 V/μs |
| Input Bias Current | 10.0 nA |
| Supply Current | 5.70 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Active |
| Input Impedance | 2.00 GΩ |
| RoHS | Non-Compliant |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Channels | 1 |
Votre hotline pour une offre :
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Désignation | Fabricant | Date de fabrication | Description |
|---|---|---|---|
| OP17FZ | PMI | 9140 | in stock, DIP8 package, professional refurbished, 30 dy warranty |
| OP-27ET | Raytheon | 8545 | in stock, TO99 package, professional refurbished, 30 dy warranty |
| OP-27ET | Raytheon | 8548 | in stock, TO99 package, professional refurbished, 30 dy warranty |
| OP-27ET | Raytheon | 8604 | in stock, TO99 package, professional refurbished, 30 dy warranty |
| OP27EZ | PMI | 8811 | in stock, DIP8 package, professional refurbished, 30 dy warranty |
| OP37BIGP | PMI | 8843 | in stock, DIP8 package, professional refurbished, 30 dy warranty |
| OP37EZ | PMI | 8821 | in stock, DIP8 package, professional refurbished, 30 dy warranty |
| OP-47GT | Raytheon | 8550 | in stock, TO99 package, professional refurbished, 30 dy warranty |
| OP-47GT | Raytheon | 8648 | in stock, TO99 package, professional refurbished, 30 dy warranty |
| AD534KH/+ | Analog Devices | 8508 | in stock, TO100 package, professional refurbished, 30 dy warranty |