B82422H1472K Epcos
Online Anfrage
B82422H1472K
- Ilość
- 768
- Producent
- Epcos
- Data produkcji
- Opis
- in stock, 4,7uH 1210 package
Technical Specification B82422H1472K
| Resonant Frequency | 46.0 MHz |
| Current Rating | 700 mA |
| Shielding | No |
| Size-Length | 3.20 mm |
| Size-Width | 2.50 mm |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Resistance | 250 mΩ |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Case/Package | 1210 |
| Inductance | 4.70 µH |
| Self Resonant Frequency | 46.0 MHz |
| Size-Height | 2.00 mm |
| Number of Pins | 2 |
| Q-Factor | 8.0 |
Hotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| D1256K2FCS | Roederstein | 9419 | in stock, 56K2 1% TC100 0805 package |
| D1256K1FCS | Roederstein | in stock, 5K62 1% TC100 0805 package | |
| BZX84C3V3LT1 | On Semi | 0107 | in stock, SOT23 package, other names: BZX84C3V3 |
| KM-23ESGW | Kingbright | EE5 | in stock, dual color LED, SMD package |
| PMBT2907A | Philips | in stock, SOT23 package | |
| BYD77D | Philips | in stock, SOD87 package | |
| C0805KRX7R7BB224 | Phycomp | 0537 | in stock, 220nF 16V X7R 10% 0805 package |
| BAS70-06 E6327 | Infineon | 0205 | in stock, SOT23 package |
| BZV55-C30 | Philips | 0314 | in stock, SOD80 package |
| TMMBAT48 | in stock, Minimelf package |