ILQ74 Siemens
Online Anfrage
ILQ74
- Ilość
- 25
- Producent
- Siemens
- Data produkcji
- Opis
- 4 channel Optokoppler
ILQ74
- Ilość
- 23
- Producent
- Siemens
- Data produkcji
- 7835
- Opis
- in stock, DIP16 package
ILQ74
- Ilość
- 75
- Producent
- Siemens
- Data produkcji
- 8627
- Opis
- in stock, DIP16 package
ILQ74
- Ilość
- 13
- Producent
- Siemens
- Data produkcji
- 8642
- Opis
- in stock, DIP16 package
Technical Specification ILQ74
| Voltage Rating (DC) | 1.30 V |
| RoHS | Compliant |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 5.30 kV |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | DIP |
| Input Current | 20.0 mA |
| Output Voltage | 20.0 V, 50.0 V, 20.0 V (max) |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Channels | 4 |
Hotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0