L78L05ACZ ST
Online Anfrage
L78L05ACZ
- Ilość
- 1500
- Producent
- ST
- Data produkcji
- Opis
Technical Specification L78L05ACZ
| Number of Outputs | 1 |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Case/Package | TO-92 |
| RoHS | Compliant |
| Supply Voltage (DC) | 30.0 V (max) |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Tube |
| Input Voltage (DC) | 20.0 V (max) |
| Dropout Voltage | 1.70 V |
| Lifecycle Status | Active |
| Output Voltage | 5.00 V, 5.00 V (max) |
| Output Current | 100 mA |
| Number of Pins | 3 |
Hotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| L710-1(LM710CN) | SIG | ||
| L710-1KER, | FAIR | L710-1KER. | |
| L710 | SMD8 =49093 SMD | ||
| L7180 | ST | ||
| L7626 | |||
| L78L12ABD | |||
| L78M08CS | ST | ||
| L78M08DPCK | STM | ||
| L78M09ACDT | STM | ||
| L78M12CP | STM |