LF353N NSC
Online Anfrage
LF353N
- Ilość
- 40
- Producent
- NSC
- Data produkcji
- 9036
- Opis
LF353N
- Ilość
- 402
- Producent
- NSC
- Data produkcji
- Opis
- DIL8
LF353N
- Ilość
- 200
- Producent
- NSC
- Data produkcji
- Opis
LF353N
- Ilość
- 40
- Producent
- NSC
- Data produkcji
- Opis
Technical Specification LF353N
| Supply Voltage (DC) | 18.0 V (max) |
| Gain Bandwidth Product | 4.00 MHz |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Case/Package | DIP |
| Bandwidth | 4.00 MHz |
| Slew Rate | 13.0 V/μs |
| Number of Circuits | 2 |
| Lifecycle Status | Active |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Channels | 2 |
Hotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| LDR03 | Fotowiderstand | ||
| LDR07 | Fotowiderstand | ||
| LF347N | OPV 4-fach TK= 10 16 V/us DIP14 | ||
| LF351N | OPV 1-fach TK= 10 16 V/us DIP8 | ||
| LF353-SMD | OP V 2-fach TK= 10 16 V/us SO8 | ||
| LF355N | OPV 1-fach TK=5.0 5.0 V/us DIP8 | ||
| LF356-SMD | OP V 1-fach TK= 5.0 12 V/us SO8 | ||
| LF356M | NSC | SOP08 | |
| LF356N | OPV 1-fach TK=5.0 12 V/us DIP8 | ||
| LF357-SMD | OP V 1-fach TK= 5.0 50 V/us SO8 |