MMBF170LT1 Mot
Online Anfrage
MMBF170LT1
- Ilość
- 3000
- Producent
- Mot
- Data produkcji
- 96
- Opis
- SMD
Technical Specification MMBF170LT1
| Polarity | N-Channel |
| Voltage Rating (DC) | 60.0 V |
| Breakdown Voltage [Gate to Source] | -20.0 V to 20.0 V |
| Continuous Drain Current (Ids) | 500 mA |
| Breakdown Voltage (Drain to Source) | 60.0 V |
| Drain to Source Voltage (Vds) | 60.0 V |
| Current Rating | 500 mA |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Case/Package | SOT-23 |
| Drain to Source Resistance (on) (Rds) | 5.00 Ω |
| Lifecycle Status | |
| RoHS | Compliant |
| Power Dissipation | 225 mW |
Hotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| MM74HC02M | FAIRCHILD | ? | on stock, tube packaging |
| MM74HC02M | FAIRCHILD | 16.03.2000 | on stock, T+R |
| MM74HC4052M | FAIRCHILD | 03.05.2001 | on stock, tube packaging |
| MMBD914 | FAIRCHILD | on stock, T+R | |
| MMBD914LT3 | MOTOROLA | KW 08/98 | on stock, T+R |
| MMBT2222ALT1 | MPN | KW 03/01 | on stock, T+R |
| MMBT3904LT1 | MPN | KW 40/00 | on stock, T+R |
| MMZ2012Y601B | TDK | KW 34/00 | on stock, T+R |
| MO1 101 JP | KOA SPEER | on stock, taped | |
| MPSS156-7 | ITW PANCON | on stock, bulk packaging |