IL300
Online Anfrage
IL300
- Ilość
- 9
- Producent
- Data produkcji
- Opis
- OPTOKOPPLER LINEAR DIL-8
Technical Specification IL300
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 1.25 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 7.50 kV, 5.30 kV |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | DIP |
| Bandwidth | 200 kHz |
| Gain | 1.65 dB |
| Input Current | 10.0 mA |
| Output Voltage | 50.0 V |
| Number of Pins | 8 |
Hotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| BZX55C12 | Z-DIODE DO-35 | ||
| ETP-4-22UF-35V | TANTAL22UF35V | ||
| 2322 734 62401 | 240R 0,125W 1% TK100 CHIP 0805 | ||
| 2322 734 66803 | 68K 0,125W 1% TK100 CHIP 0805 | ||
| TL062CD | OP AMP DUAL SO-8 | ||
| 2222 013 86109 | ELKO 10UF/25V RM2,54 BD | ||
| 820R-0,6W-1%-0207BD | WID-TK50-METALL | ||
| 32MHZ-HC-49/US | QUARZ 3,5MM | ||
| 16MHZ-HC-49/U-4H | QUARZ 3,5MM | ||
| TC554001FL-70L | S RAM 512KX8 SOP32 |