SFH600-1 Siemens
Online Anfrage
SFH600-1
- Ilość
- 85000
- Producent
- Siemens
- Data produkcji
- 99
- Opis
Technical Specification SFH600-1
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| Voltage Rating (DC) | 1.25 V |
| RoHS | Compliant |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 5.30 kV |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | DIP |
| Input Current | 60.0 mA |
| Output Voltage | 70.0 V |
| Number of Pins | 6 |
| Number of Channels | 1 |
Hotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| SFH5110-40 | Siemens | 98 | |
| SFH5400 | Siemens | 98 | |
| SFH600-0 | Isocom | 95 | |
| SFH600-0 | Siemens | 94 | |
| SFH-600-0 | ISOCOM | 83 | |
| SFH600-2 | Isocom | ||
| SFH601-1 | Siemens | 96 | |
| SFH601-1OPT1 | Siemens | ||
| SFH601-1OPT1+6 | Siemens | 96 | |
| SFH601-1OPT1+7 | Siemens | 92 |