SN74LS123N TI
Online Anfrage
SN74LS123N
- Ilość
- 15
- Producent
- TI
- Data produkcji
- Opis
- Monoflop 2-fach retriggerbar + clear DIP14
SN74LS123N
- Ilość
- 1299
- Producent
- TI
- Data produkcji
- Opis
SN74LS123N
- Ilość
- 115
- Producent
- TI
- Data produkcji
- Opis
SN74LS123N
- Ilość
- 30
- Producent
- TI
- Data produkcji
- Opis
- DIL16
SN74LS123N
- Ilość
- 40
- Producent
- TI
- Data produkcji
- 9201
- Opis
- in stock, DIP16 package
SN74LS123N
- Ilość
- 1
- Producent
- TI
- Data produkcji
- 7914
- Opis
- in stock, DIP16 package
SN74LS123N
- Ilość
- 1
- Producent
- TI
- Data produkcji
- 8127X
- Opis
- in stock, DIP16 package
SN74LS123N
- Ilość
- 6
- Producent
- TI
- Data produkcji
- 605
- Opis
- in stock, DIP16 package
SN74LS123N
- Ilość
- 2
- Producent
- TI
- Data produkcji
- 618
- Opis
- in stock, DIP16 package
SN74LS123N
- Ilość
- 3
- Producent
- TI
- Data produkcji
- 44AC
- Opis
SN74LS123N
- Ilość
- 4
- Producent
- TI
- Data produkcji
- 8514
- Opis
- in stock, DIP16 package
Technical Specification SN74LS123N
| Supply Voltage (DC) | 4.75 V to 5.25 V |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| RoHS | Compliant |
| Digital Logic Level | TTL |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | PDIP |
| Voltage Nodes | 5.00 V |
| Number of Circuits | 2 |
| Lifecycle Status | Active |
| Number of Bits | 2 |
| Output Current | 8.00 mA |
| Number of Pins | 16 |
Hotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| SN7437N | Texas | 7706 | on stock |
| SN7437N | Texas | 7836 | on stock |
| SN7437N | Texas | 8009 | on stock |
| SN74153N | Texas | 7618 | on stock, DIP14 package |
| SN74153N | Texas | 7627 | on stock, DIP14 package |
| Sn74LS123N | Motorola | on stock, DIP16 package | |
| Sn74LS123N | NS | 8225 | on stock, DIP16 package |
| SN74LS123N | NS | 8629 | on stock, DIP16 package |
| N7400A | SIEMENS | 7518 | on stock, DIP14 package |
| 7400 | SIEMENS | on stock, DIP14 package |