T491D106M035AS Kemet
Online Anfrage
T491D106M035AS
- Ilość
- 330
- Producent
- Kemet
- Data produkcji
- Opis
- in stock EIA size code: D package
T491D106M035AS
- Ilość
- 330
- Producent
- Kemet
- Data produkcji
- Opis
- in stock EIA size code: D package
Technical Specification T491D106M035AS
| Case/Package | 7343-31 |
| Size-Width | 4.30 mm |
| RoHS | Non-Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 35.0 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Size-Length | 7.30 mm |
| Size-Height | 2.80 mm |
| Capacitance Tolerance | ±20% |
| Capacitance | 10.0 µF |
Other Manufacturers for T491D106M035AS
KEMETHotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| CL21B473KBNC | VISHAY | in stock EIA size code: B package | |
| T491B475K020AS | Kemet | 4202 | in stock EIA size code: B package |
| T491B475M020AS | Kemet | in stock EIA size code: B package | |
| T491D106M025AS | KEMET | in stock EIA size code: D package | |
| FT-A0G0104KBA | Thomson | 1994 | in stock EIA size code: A package |
| GRM39 COG 010C50PT10 | Murata | in stock | |
| CL10C100JBNC | Samsung | in stock | |
| CL10C101JBNC | Samsung | in stock | |
| GRM188R71H102KAO1D | Murata | in stock | |
| CL10B822KBNC | Samsung | in stock |