1812L200DR Littlefuse
Online Anfrage
1812L200DR
- Quantité
- 1
- Fabricant
- Littlefuse
- Date de fabrication
- 08+
- Description
- in stock, 1812 package, resettable fuse
Technical Specification 1812L200DR
| Holding Current | 2.00 A |
| Case/Package (SI) | 4532 |
| Size-Width | 3.15 mm |
| RoHS | Compliant |
| Current Rating | 2.00 A |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Resistance | 40.0 mΩ |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Size-Length | 4.47 mm |
| Size-Height | 1.13 mm |
| Tripping Current | 3.50 A |
| Operating Voltage | 8.00 V |
| Power Dissipation | 800 mW |
| Time to Trip | 2.00 s |
Votre hotline pour une offre :
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Désignation | Fabricant | Date de fabrication | Description |
|---|---|---|---|
| UAA170 | Siemens | 9204 | in stock, DIP16 package, 100% genuine Siemens |
| MACH211-10JC | AMD | 9941 | in stock, PLCC44 package, new and original, marking on part: MACH211-10JC-12JI |
| MACH211-15JC | AMD | 9950 | in stock, PLCC44 package, new and original, marking on part: MACH211-15JC-18JI |
| STE40NC60 | STM | C218 | in stock, ISOTOP4 package |
| APT5040BN | Advanced Power Technology | 9214 | in stock, TO247 package |
| RKBPC602 | GI | 8637 | in stock, bridge rectifier |
| 2N6040G | ON Semi | 0710 | in stock, TO220 package, RohS compliant |
| MPSA29G | ON Semi | 0748 | in stock, TO92 package, RohS compliant |
| LM6172IM | NSC | 08+ | in stock, SO8 package |
| U893BSE-FP | Telefunken | A701 | in stock, SO8 package |