CNY74-4H Vishay
Online Anfrage
CNY74-4H
- Quantità
- 165
- Produttore
- Vishay
- Codice data
- Descrizione
- DIL16 optocoupler
Technical Specification CNY74-4H
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 1.25 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 5.00 kV |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | DIP |
| Input Current | 50.0 mA |
| Output Voltage | 70.0 V |
| Forward Voltage | 1.25 V |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Channels | 4 |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Designazione | Produttore | Codice data | Descrizione |
|---|---|---|---|
| CNY17-4 | Fairchild | DIL6 optocoupler | |
| CNY65A | Vishay | 4 lead optocoupler | |
| CNY70 | Vishay | 4 lead optical sensor | |
| CNY74-2H | Vishay | DIL8 optocoupler | |
| CNY74-4 | Vishay | DIL16 optocoupler | |
| CNY75C | Vishay | DIL6 optocoupler | |
| H11L2 | ISOCOM | DIL6 optocoupler | |
| HCNW139 | Agilent | DIL8 optocoupler | |
| HCPL-0530 | Agilent | SO8 optocoupler | |
| HCPL-0600 | Agilent | SO8 optocoupler |