GBPC3502W LPS
Online Anfrage
GBPC3502W
- Quantità
- 500
- Produttore
- LPS
- Codice data
- Descrizione
Technical Specification GBPC3502W
| Current Rating | 35.0 A |
| REACH SVHC Compliance | No SVHC |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Capacitance | 180 pF |
| Forward Voltage | 1.10 V |
| Lifecycle Status | Active |
| Output Current | 35.0 A (max) |
| Number of Pins | 4 |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Designazione | Produttore | Codice data | Descrizione |
|---|---|---|---|
| GBPC1504T | LPS | ||
| GBPC1504W | LPS | ||
| GBPC1510W | LPS | ||
| GBPC25005W | LPS | ||
| GBPC35005W | LPS | ||
| GC80503CSM66166SL388 | Intel | ||
| GC80503CSM66266SL389 | Intel | ||
| GC80960RD66 | Intel | 00+ | |
| GC80960RD66SL394 | Intel | ||
| GD82559SL3HD | Intel |