H11A1 Isocom
Online Anfrage
H11A1
- Quantità
- 1528
- Produttore
- Isocom
- Codice data
- Descrizione
Technical Specification H11A1
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 1.10 V |
| Lead-Free Status | Lead Free |
| Mounting Style | Through Hole |
| Isolation Voltage | 5.30 kV |
| Packaging | Tube |
| Case/Package | DIP |
| Input Current | 60.0 mA |
| Output Voltage | 70.0 V |
| Number of Pins | 6 |
| Number of Channels | 1 |
Other Manufacturers for H11A1
GELa vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0