232266051193 BCC
Online Anfrage
232266051193
- Quantità
- 425
- Produttore
- BCC
- Codice data
- 1998
- Descrizione
- PTC Resistor
Technical Specification 232266051193
| Tripping Current | 17.0 mA |
| RoHS | Non-Compliant |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Resistance | 3.00 kΩ |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Size-Thickness | 5.50 mm |
| Size-Diameter | 4.50 mm |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Designazione | Produttore | Codice data | Descrizione |
|---|---|---|---|
| TC9149P | 1997 | ||
| UPC1228H | 1996 | ||
| UPC393C | 1995 | ||
| UPD1937C | 1995 | ||
| 232266257011 | BCC | 1999 | PTC Resistor, only for domestic customers (Qty!) |
| 232266296616 | BCC | 1998 | PTC Resistor |
| LM335Z | NSC | 1998 | |
| KMI15/1/T1 | 1999 | ||
| KTY83-151/A52AS | 1999 | ||
| KMZ10C/B | 1999 |