MIC29152BU MICREL
Online Anfrage
MIC29152BU
- Quantità
- 96
- Produttore
- MICREL
- Codice data
- ?
- Descrizione
- on stock, tube packaging
MIC29152BU
- Quantità
- 96
- Produttore
- MICREL
- Codice data
- 0101
- Descrizione
- in stock, TO263-5 (D2PAK) package, tube packaging
Technical Specification MIC29152BU
| RoHS | Non-Compliant |
| Current Rating | 1.50 A |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Bulk |
| Input Voltage (DC) | 26.0 V (max) |
| Dropout Voltage | 350 mV |
| Output Voltage | 1.25 V (min) |
| Output Current | 1.50 A |
| Number of Pins | 5 |
La vostra hotline per unofferta:: Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Designazione | Produttore | Codice data | Descrizione |
|---|---|---|---|
| MC78L05ACD | MOTOROLA | on stock, tube packaging | |
| MCM6341ZP10B | 21.02.2000 | on stock, tray packaging | |
| MCP1206FTE121P | KOA SPEER | 24.07.2000 | on stock, T+R |
| MD2810D08 | M-SYSTEMS | 9936 | on stock, 8MB single chip flash disk, TSOP32 package, tray packaging |
| MD2810D08 | M-SYSTEMS | on stock, T+R | |
| MM74HC02M | FAIRCHILD | ? | on stock, tube packaging |
| MM74HC02M | FAIRCHILD | 16.03.2000 | on stock, T+R |
| MM74HC4052M | FAIRCHILD | 03.05.2001 | on stock, tube packaging |
| MMBD914 | FAIRCHILD | on stock, T+R | |
| MMBD914LT3 | MOTOROLA | KW 08/98 | on stock, T+R |