AD8552AR AD
Online Anfrage
AD8552AR
- Ilość
- 588
- Producent
- AD
- Data produkcji
- Opis
- SMD
Technical Specification AD8552AR
| Case/Package | SOIC |
| Mil-Spec | No |
| Lead-Free Status | Contains Lead |
| Common Mode Rejection Ratio | 115 dB |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Tube |
| Gain Bandwidth Product | 1.50 MHz |
| Slew Rate | 500 mV/μs |
| Input Bias Current | 50.0 pA |
| Supply Current | 1.95 mA |
| Number of Circuits | 2 |
| Lifecycle Status | Obsolete |
| Input Impedance | 1.00 TΩ |
| RoHS | Non-Compliant |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Channels | 2 |
Hotline dla zainteresowanych daną ofertą
Tel.:
Tel. 0721 15108-0
Weitere Bauteile
| Oznaczenie | Producent | Data produkcji | Opis |
|---|---|---|---|
| AD7528JN | AD | ||
| AD7575JN | AD | ||
| AD810AR | AD | ||
| AD829JR | AD | ||
| AD8532 | AD | ||
| AD96685TH | AD | ||
| AD9707 | AD | ||
| ADC0801LCN | NSC | ||
| ADC0802LCN | NSC | ||
| ADC0803LCN | NSC |